Úvod
  • Topení

  • Stavební činnost

  • 1
  • 2

Topení - voda - plyn

tepelnaNaše topenářství poskytuje poradenství a montáž jak klasického radiátorového topení, tak i podlahového topení nebo vestavěných systému stěnového topení. Rádi Vám poradíme, jaká varianta topení je nejlepší právě pro Váš byt, dům nebo firmu. Pro radiátorové topení, stejně jako pro podlahové vytápění, nebo stěnové topení používáme kvalitní topenářský materiál od předních českých výrobců a importérů. Zajišťujeme kompletní vodoinstalace rodinných domů a bytů po celé České republice.
Provádíme montáže i opravy vodoinstalací. Pracujeme levně a kvalitně, takže vás nepřipravíme o poslední úspory. Práce zručných řemeslníků vás rychle zbaví poškozených trubek a práce s jejich montáží. Používáme moderní vybavení, které nám umožňuje dělat naši práci rychle a efektivně. To znamená, že už nikdy nebudete zdlouhavě čekat na dokončení vodoinstalatérských prací.
 
Na firmu Trimen Stav s.r.o se můžete obrátit také v případě, že potřebujete zrekonstruovat nebo nainstalovat nový plynovod, plynové zařízení nebo spotřebič. Realizujeme dodávku a montáž plynových spotřebičů. Samozřejmě vám zajistíme i revizi plynovodu.

Tepelná čerpadla
Naše nabídka obsahuje kompletní sortiment tepelných čerpadel vzduch - voda, tepelných čerpadel země - voda a tepelných čerpadel voda - voda. Dodáváme malé, střední i velké výkony tepelných čerpadel.

Solární systémy
Solární systémy slouží pro celoroční ohřev vody v domácnostech. Nabízíme celé sestavy solárních systémů.

 

Rychlý kontakt

Ing. Marek Neplech
mobil: +420 733 571 462

email: trimen@volny.cz

 

 

overeno